Na stadionach Polski i Świata.
sobota, 31 lipca 2010

+3 Grzegorz Sudoł
Możemy się zastanawiać nad sensem konkurencji jaką jest chód, ale nie możemy nie docenić wielkiego wysiłku włożonego w wychodzenie tytułu wicemistrza Europy. Sudoł mądrze nie reagował na szaleńczy atak Yohanna Diniza tylko pewnie szedł swoim równym tempem w grupie pościgowej. Gdy inni słabli, on utrzymywał prędkość i na mecie zameldował się jako drugi.

+2 Anita Włodarczyk
Na początku czerwca brąz Anity Włodarczyk wzięlibyśmy za porażkę, ale ponad miesięczna przerwa w startach spowodowana bólem pleców naszej rekordzistki świata spowodował, że brąz jest dużym osiągnięciem. Przed czterema laty na najniższym stopniu podium stała nieodżałowana Kamila Skolimowska...

+1 Karolina Tymińska
Cztery dobre występy spowodowały, że po pierwszym dniu siedmioboju Karolina Tymińska zajmuje wysokie piąte miejsce. Brak brązowej w Berlinie Kamili Chudzik pozostaje dzięki temu mniej zauważalny.

-1 Artur Noga
Niby piąta lokata w finale Mistrzostw Europy nie jest złym osiągnięciem, ale jak w przeszłości bywało się już piątym na igrzyskach olimpijskich to punkt widzenia się nieco zmienia. Tym bardziej, że rekord Polski Artura Kohutka, który Noga tak zażarcie goni od jakiegoś czasu dawałby w Barcelonie złoty medal. Żal straconej szansy.

-2 Kacper Kozłowski
Gdyby w finale, w którym zajął ósme miejsce pobiegł tak jak w biegu półfinałowym otarłby się o podium. Dwa tak mocne biegi dzień po dniu to dla Kozłowskiego jednak za dużo. Dzisiaj odpoczął i jutro powinien być pewnym punktem naszej sztafety, którą mamy nadzieję wyprowadzi na medalową pozycję tak jak podczas mistrzostw świata w Osace przed trzema laty.

-3 Katarzyna Kowalska
Dwukrotna młodzieżowa mistrzyni Europy na 3000m z przeszkodami nie miała swojego ednia. Zaczęła odstawać od  samego początku i ostatecznie ukończyła bieg na dziesiątej lokacie z czasem o dwanaście sekund gorszym od najlepszego wyniku w tym sezonie.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 14