Na stadionach Polski i Świata.

Takie tam...

poniedziałek, 28 lipca 2014

Biathlon. Kronika sezonu 2013/2014

Blogować o sporcie zacząłem ponad osiem lat temu. Przypadkowo stałem się – tak myślę, to może być próżność – jednym z pionierów, a już na pewno weteranem tej branży. Szał rozpoczął się dopiero kilkanaście miesięcy po moich początkach. W internecie zaczęli pisać dziennikarze Gazety Wyborczej, pojawiło się kilku świetnych autorów, wielu dobrych, a razem z nimi setki, których nie dało się czytać. Nie mam pojęcia, ile uzbierało się blogów lepszych od tego, pewnie sporo, w każdym razie na tyle dużo, że może wypadałoby już postawić ostatnią kropkę i zamknąć ten interes.

Ósme urodziny bloga zbiegły się w czasie z ukazaniem się książki, którą napisałem wspólnie z Sebastianem Krystkiem, szefem portalu Biathlon.pl. Mała rzecz, ale i tak bardzo cieszy.

„Biathlon. Kronika sezonu 2013/2014” to zapis rywalizacji najlepszych biathlonistów i biathlonistek na igrzyskach olimpijskich, w Pucharze Świata oraz podczas zawodów niższej rangi. Na 184 stronach znalazło się kilkadziesiąt tekstów i zdjęć, kilkaset tabel, wykresy, wywiady oraz ciekawostki. Dobra pamiątka dla wszystkich kibiców, a przy okazji – mamy nadzieję – cenne źródło wiedzy o poprzednim sezonie.

Książkę można kupić składając zamówienie na e-mail biuro at bissport.pl, korzystając z naszego sklepu lub wybranych księgarniach internetowych.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 35